piątek, 14 września 2012

Wkrótce na blogu

   Ostatnio zastanawiałam się nad pewnymi zmianami na blogu i wymyśliłam, że zacznę organizować sobie akcje/wyzwania dotyczące różnych rodzajów książek. Oto nazwy tych akcji:

 • Dobre i Polskie - ta akcja ma za zadanie promowanie polskiej literatury. Będę w niej umieszczać książki, które wyjątkowo mi się spodobały lub były dobre. Wiadomo nawet jeśli zrecenzuje książkę z polskiej literatury i nie spodoba się mi ona to nie będę jej umieszczać w tej kategorii.
 • Powtórka z rozrywki - czyli recenzje książek, które kiedyś czytałam i po jakimś czasie postanowiłam powtórnie po nie sięgnąć.
 • Hit czy kit - biorę pod lupę książki uznane za bestsellery i sprawdzam, czy zasługują na swoją etykietę.
 • Before 2000 - do tej kategorii zainspirował mnie portal nakanapie. Tutaj będą znajdować się książki wydane przed rokiem 2000. 
 • Film czy książka? - wiele filmów powstaje teraz na podstawie książek, więc postanowiłam sprawdzić jak one się mają do papierowych wersji.

   To jak na razie wszystkie kategorie, które wymyśliłam. W przyszłości może jeszcze jakieś powstaną. Co o tym myślicie? Której kategorii nie możecie się doczekać?

4 komentarze:

 1. Najbardziej zaciekawiły mnie Hit czy kit oraz Before 2000 - czekam z niecierpliwością. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne pomysły! Nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł,czekam na notki z serii hit cyz kit?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe, ja wczoraj otworzyłam u siebie cykl "Niedoczytane bestsellery", coś jak Twój Hit czy KIt :) a przyznam że ciekawa jestem Before 2000. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.